Nowości w Granicie!

W ostatni piątek (tj. 15 stycznia) odbył się pierwszy trening naszego zespołu. Spotkanie rozpoczęło się od zebrania zarządu i zawodników. Dowiedzieliśmy się o kilku nowościach w naszym klubie. KS Granit Wysoka Strzyżowska od nowej rundy sponsorować będą nowe firmy:

P.H.P.U. Zagroda sp. z o.o.- Janusz Zaremba,

Zakład Przetwórstwa Mięsnego- Marek Leśniak,

Folwark Golcówka,

"Edex" Firma Handlowo-Usługowa- Panocha Edward

- Mechanika Maszyn Rolniczych- Włodyka Zbigniew,

- EcoRam

Należy tutaj wspomnieć o nawiązaniu większej współpracy ze sponsorującą nas firmą Pana Janusza Zaremby, która od tej pory staje się głównym sponsorem klubu z Wysokiej Strzyżowskiej. Przedłużeniu nastąpiła również umowa sponsorska z firmą EcoRam.
Zmiany zaszły również w zarządzie Granitu. Nowym prezesem klubu został wybrany Paweł Kulik, który jest również zawodnik naszego zespołu. Dotychczasowemu prezesowi, którym był Paweł Świerczek, cały nowy zarząd oraz zawodnicy klubu dziękują za wykonywaną pracę i wsparcie.
Przypominamy, że był to pierwszy trening pod wodzą nowego trenera zespołu- Dariusza Liana.